Visszahozni a régi fényt

T. A.T. A.
2003.11.21. 20:09
Címkék
Egy hete új elnök áll a Magyar Motorsportszövetség (MAMS) élén. A korábbi vezető, dr. Tóth László még október elején beadta a lemondását, emiatt rendkívüli közgyűlést hívtak össze. A tagok a két jelölt közül 42:25 arányban Hermann Henrik mellett tették le a voksukat (a másik jelölt Rieb György volt).
A MAMS első embere gyerekkora óta kapcsolatban áll a motorsporttal, a versenyzés és a versenyrendezés oldalát is jól ismeri. "Egyelőre nehéz konkrét tervekkel előállni, hiszen még nem ismerem tökéletesen a szövetség életét – mondta Hermann Henrik. – Egyelőre azon dolgozunk, hogy rendben lezárjuk ezt az esztendőt, hogy az elmúlt évtől eltérően sportszakmailag és gazdaságilag stabilak legyünk. Szeretnénk a motorsport régi fényét visszahozni, megismertetni a szakágainkat azokkal a fiatalokkal, akik a korábbi legendás időszakban még nem is éltek. Ezt pedig egyféleképpen érhetjük el, ha becsben tartjuk a jelenlegi élsportolókat, ugyanakkor az utánpótlásképzésre is nagy hangsúlyt fektetünk. Mert óriási szükségünk van fiatal tehetségekre, akik garantálják a sportág jövőjét.”
Legfrissebb hírek

Kolumbia ikszelt Portugáliával és megnyerte a csoportot, a kongói DK is továbbjutott

Foci vb 2026
4 perce

Portugália nem tudta megverni Kolumbiát, Horvátországgal találkozik a legjobb 32 között

Foci vb 2026
11 perce

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
13 perce

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
37 perce

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
39 perce

A kiesés után lemondott Skócia szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
56 perce

Jön a folytatás!

Foci vb 2026
58 perce

Az üzbégek vezetnek a félidőben, a kolumbiai–portugál mérkőzésen még nem esett gól

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik