A nyári lazítás után egyedül készül az ob-re

L. Á.L. Á.
2004.10.28. 22:57
Címkék
Haris Brigittát, Mészáros Zsófiát és Daróczi Petrát már biztosan nem láthatjuk versenyezni a hétvégi ritmikus gimnasztika bajnokságon.
Kiss Katalin: „ Az állóképességem romlott, híztam is egy picit. Bármilyen eredmény is születik, az biztos, hogy nagyon fogom élvezni a versenyzést”
Kiss Katalin: „ Az állóképességem romlott, híztam is egy picit. Bármilyen eredmény is születik, az biztos, hogy nagyon fogom élvezni a versenyzést”
Kiss Katalin: „ Az állóképességem romlott, híztam is egy picit. Bármilyen eredmény is születik, az biztos, hogy nagyon fogom élvezni a versenyzést”
Kiss Katalin: „ Az állóképességem romlott, híztam is egy picit. Bármilyen eredmény is születik, az biztos, hogy nagyon fogom élvezni a versenyzést”
Kiss Katalin: „ Az állóképességem romlott, híztam is egy picit. Bármilyen eredmény is születik, az biztos, hogy nagyon fogom élvezni a versenyzést”
Kiss Katalin: „ Az állóképességem romlott, híztam is egy picit. Bármilyen eredmény is születik, az biztos, hogy nagyon fogom élvezni a versenyzést”
A három hölgy a budapesti olimpiai kvalifikációs világbajnokság után nem sokkal pihenőre vonult, ám az idén már nem léptek szőnyegre, úgy tűnik, mindhárman végleg búcsút intettek a sportágnak. A világbajnokság legsikeresebb egyéni részvevője, Kiss Katalin azonban ismét megpályázza a bajnoki címet, igaz, saját bevallása szerint még egyáltalán nincs csúcsformában.
- Június végén jól szerepeltem az izraeli Grand Prix-versenyen, majd úgy döntöttem, hogy szabadságolom magam a nyári időszakra - mondta Kiss Katalin. - Az olimpia ideje alatt egy hónapot Athénban töltöttem, a Pegazusnak köszönhetően munkát kaptam, így ha nem is versenyzőként, de jelen voltam az ötkarikás játékokon. Sőt, sikerült bejutnom a ritmikus gimnasztika versenyekre is, amelyeken az első sorban ültem és bevallom, olykor elsírtam magam.
- Ennyire megviselte, hogy nem sikerült a kvalifikáció?
- Eléggé. Az is fájt, hogy olyan versenyzők szerepeltek az olimpián, akiket tavasszal én számtalanszor megvertem a nemzetközi viadalokon.
- Az olimpia után egyből belevetette magát a munkába?
- Á, dehogy! Nagyon nehezemre esett a visszaállás, körülbelül egy hónapja kezdtem el edzeni.
- Ahogy hallottam, egyedül.
- Igen, a nővérem, aki egyben az edzőm is, gyereket szült, így a saját munkámat is úgymond én felügyelem, no és az ő tanítványaival is én foglalkozom, így eléggé sűrű a programom mostanában.
- Az országos bajnokságra mit jósol magának?
- Szeretném megnyerni a versenyt, de nem leszek egyszerű helyzetben. Egyrészt az állóképességem romlott, híztam is egy picit, no és Királyvári Nikolett, Benyó Fruzsina és Zsidi Orsolya is kemény ellenfél lesz. Bármilyen eredmény is születik, az biztos, hogy nagyon fogom élvezni a versenyzést.
Legfrissebb hírek

Gólszerző testvérpár

Foci vb 2026
4 perce

A Club Necaxa kispadjáról: ezért más Uruguay és Mexikó futballja

Foci vb 2026
17 perce

Gakpo gyászol, de marad a holland válogatottal

Foci vb 2026
30 perce

Kézilabda: jó hangulatban fejlődnek a tatabányai kis tigrisek

Utánpótlássport
36 perce

Az uruguayiak repülni fognak – de nem együtt

Foci vb 2026
46 perce

Videó: Cristiano Ronaldo nem állt meg az újságíróknak, de röviden reagált a Kolumbia elleni döntetlenre

Foci vb 2026
1 órája

Strandkézilabda-vb: nyolcadik lett a magyar válogatott

Kézilabda
1 órája

Ibrahimovicnál egyértelmű, ki a vb fő esélyese

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik