Titkos megállapodás született

K. Z.K. Z.
2005.10.08. 00:07
Címkék
Akár azt is írhatnánk, hogy vége a Honvéd kontra Tornyi Barnabás ügynek, ha végre valakinek lenne kedve elmondani, hogy valójában milyen megegyzés is született, de a felek afféle titkos paktumot kötöttek: egy szót sem a nyilvánosságnak! Lelkük rajta.
Tornyi Barnabás jókedve felhôtlen, hosszú idô után pénzhez jutott
Tornyi Barnabás jókedve felhôtlen, hosszú idô után pénzhez jutott
Tornyi Barnabás jókedve felhôtlen, hosszú idô után pénzhez jutott
Tornyi Barnabás jókedve felhôtlen, hosszú idô után pénzhez jutott
Tornyi Barnabás jókedve felhôtlen, hosszú idô után pénzhez jutott
Tornyi Barnabás jókedve felhôtlen, hosszú idô után pénzhez jutott

Így kisebb fenntartásokkal írjuk, hogy befejeződött a csúf perpatvar, ugyanis hivatalosan senki sem erősítette meg az információnkat, amely szerint a kispestiek fizettek az edzőből lett televíziós szakkomentátornak. Úgy tudjuk, Kisteleki István ligaelnök próbálta közelebb hozni a két haragost, és az elmúlt napokban már több tárgyaláson túljutott Tornyi Barnabás, illetve a Bp. Honvéd két tulajdonosa, Piero Pini és Kiss Zsolt. A megegyezés azonban csak pénteken született meg: ekkor Tornyi Barnabás megkapta a neki járó mintegy 35 millió forintnak a felét, míg a másik feléhez azután jut majd hozzá, ha végre a kifizetésre is megfelelő számlát ad. Mivel ez nettó bér, a Honvédnak mintegy 44 milliójába került az affér.

A keddi fegyelmi bizottsági ülésre az edző már magával viszi az igazolást, miszerint nem tartoznak neki, így – információk szerint – semmi akadálya, hogy jövő szombaton a Bp. Honvéd pályára lépjen a Győr ellen.
Még valami: a paktum része, hogy a Honvéd nem támadja meg a bíróságon a korábbi határozatot, vagyis nincs új eljárás. Az ügynek négy és fél év után – elvileg – ezennel vége.
Ugye, el sem hisszük?

Egy igazán nyugtalan hét

Szeptember 29.: A Magyar Labdarúgóliga végrehajtotta az MLSZ fellebbviteli bizottságának határozatát, és visszaminősítette a Tornyi Barnabásnak 35 millió forint plusz áfával tartozó Honvédot az élvonalból az NB II-be.
Október 1.: Az MTK elleni, elmaradt bajnoki időpontjában a kispesti drukkerek egymással fociztak, majd görögtüzes bemutatót tartottak és szurkoltak – mintha tényleg meccs lett volna…
Október 4.: A fegyelmi bizottság tagjai semmiben sem döntöttek a Honvéd beadványával kapcsolatban, holott állítólag a háttérben már akkor volt egy megállapodás.
Október 7.: A kispestiek kifizették Tornyi Barnabást, így jó esély van arra, hogy kedden visszatérhetnek az élvonalba.
Legfrissebb hírek

Pongó Máté: Vissza kell hoznunk a szurkolókat az egerszegi csarnokba!

Kosárlabda
12 perce

„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért”

Foci vb 2026
28 perce

Rovnyai János: Életem nagy bulija volt az Eb-döntő!

Birkózás
36 perce

Videó: elképesztő hangulatban, összekapaszkodva ugrálva hagyták el a stadiont az argentinok

Foci vb 2026
53 perce

Rafik Belgalinál ifjabb algériai csak az ország első vb-meccsén szerzett gólt

Foci vb 2026
1 órája

Videó: hol van Ronaldo? – kérdezik az éneklő kolumbiai szurkolók

Foci vb 2026
1 órája

Videó: Messi, Kane, algériai–osztrák dráma – a csoportkör utolsó napjának 19 gólja egy helyen

Foci vb 2026
1 órája

Arnautovic és Kalajdzic is bekerült a rekordok könyvébe

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik