Nehéz erőfelmérő

R. B. B.R. B. B.
2006.03.19. 01:48
Címkék
A 19. kört záró meccsen nehéz feladat vár a DVSC-re, hiszen a tavasszal még veretlen, Csank János vezette Győrrel mérkőzik.
Karmesterek randevúja: Sándor Tamás (balra) és Vincze Ottó csatája a labdáért
Karmesterek randevúja: Sándor Tamás (balra) és Vincze Ottó csatája a labdáért
M. Németh Péter
Karmesterek randevúja: Sándor Tamás (balra) és Vincze Ottó csatája a labdáért
Karmesterek randevúja: Sándor Tamás (balra) és Vincze Ottó csatája a labdáért
Karmesterek randevúja: Sándor Tamás (balra) és Vincze Ottó csatája a labdáért
M. Németh Péter
Karmesterek randevúja: Sándor Tamás (balra) és Vincze Ottó csatája a labdáért

A rangadó előtt a két irányítót faggattuk, elsőként a Loki karmesterét, Sándor Tamást.

„Hogy nyolc nap alatt a harmadik mérkőzést játsszuk, az nem jelent gondot, inkább az okoz nehézséget, hogy sok sérültünk van. Ennek ellenére azt gondolom, van annyi erő bennünk, hogy a legjobbat hozzuk ki magunkból ezen a fontos találkozón is” – mondta Sándor Tamás.

Két 2–1-es győzelemmel kezdte a Csank János vezette ETO a tavaszt, ám legutóbb a PMFC-vel szemben csak döntetlenre voltak képesek.

„A Pécs ellen nyomás volt a csapaton, görcsösen játszottunk, ezúttal viszont szó sem lesz ilyenről – mondta Vincze Ottó. – Ellenfelünk most a legnagyobb játékerőt képviselő magyar csapat, amelynek nagy előnye, hogy a gárda magja már hosszú ideje együtt futballozik. Debrecenben minden adva van az élvezetes mérkőzéshez, a közönség mindig jó hangulatot teremt, s mivel a találkozón nem mi leszünk az esélyesek, felszabadult játékot várok a csapattól.”

Játékos csere

A játék kedvéért megkérdeztük a két irányítót, milyen lenne a másik csapatban futballozni…
Sándor Tamás: – Én Debrecenben futballozom, itt érzem jól magam, így Igor Bogdanoviccsal és Ibrahim Sidibével játszom együtt legszívesebben.
Vincze Ottó: – Valószínűleg hasonló szerepkörben játszanék, mint Tamás, aki már többször bizonyította, kiváló labdarúgó. Jó helyzetben van, hiszen támaszkodhat a két szélső játékosra, Halmosi Péterre és Dombi Tiborra, valamint a csatárok is több variációs lehetőséget adnak. Igor Bogdanoviccsal nagyszerű párost alkotnak, sokat segít neki azzal, hogy visszalép a labdákért, máskor pedig felpasszolhatja a csatártársnak, aki képes megtartani és megjátszani a labdákat.

A NAGYOBB MÉRETHEZ KATTINTSON A KÉPRE!
A NAGYOBB MÉRETHEZ KATTINTSON A KÉPRE!
A NAGYOBB MÉRETHEZ KATTINTSON A KÉPRE!


Szavazás

Melyik csapat nyeri a magyar bajnokságot?

Legfrissebb hírek

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
16 perce

Kane, Saka és Rashford is kezd az angoloknál Panama ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
22 perce

Egy angol már felemelte a vb-trófeát – fotó

Foci vb 2026
33 perce

Érkeznek a szurkolók a stadionba az angolok meccsére – fotók

Foci vb 2026
43 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Kajak-kenu
53 perce

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
1 órája

Vert helyzetből nyertek a svédek Kecskeméten a női röplabda Európa-ligában

Röplabda
1 órája

Műugrás: Fehér Luca ezüstérmes toronyugrásban a budapesti junior Eb-n

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik