Négy magyar a főtáblán

B. M.B. M.
2007.02.15. 02:20
Címkék
Tóth Krisztina reményeink szerint érdekelt lesz a végjátékban is
Tóth Krisztina reményeink szerint érdekelt lesz a végjátékban is
Tóth Krisztina reményeink szerint érdekelt lesz a végjátékban is
Tóth Krisztina reményeink szerint érdekelt lesz a végjátékban is
Tóth Krisztina reményeink szerint érdekelt lesz a végjátékban is
Tóth Krisztina reményeink szerint érdekelt lesz a végjátékban is
Egyesben négy magyar asztaliteniszező jutott fel a dohai Pro Tour-verseny főtáblájára, ahol csütörtökön kezdődnek meg a küzdelmek.

A férfiaknál csak Zwickl Dánielnek sikerült bekerülnie a legjobb 64 közé, ahol azonban nem akárki lesz az ellenfele: a nyolcszoros világbajnok, 41 esztendős svéd Jörgen Persson vár majd rá.

Jakab János, Pázsy Ferenc és Zombori Dávid ellenben a selejtezőben búcsúzni kényszerült.

A hölgyeknél Tóth Krisztina ezúttal is alanyi jogon került fel a főtáblára, a kvalifikáció után pedig még ketten, Lovas Petra és Póta Georgina csatlakoztak hozzá, míg Kertai Rita kiesett.

Közülük Lovasnak jutott a legnehezebb ellenfél: a világranglista harmadik helyén álló kínai Kuo Jennel kell megküzdenie a 32 közé jutásért.
Legfrissebb hírek

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
14 perce

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
18 perce

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
23 perce

Vb 2026: Horvátország–Ghána 0–0

Foci vb 2026
36 perce

Vb 2026: Panama–Anglia 0–0

Foci vb 2026
36 perce

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
36 perce

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
42 perce

Strandkézilabda-vb: a hetedik helyért játszhat a magyar válogatott

Kézilabda
45 perce
Ezek is érdekelhetik