Az elnök a kapitányt okolja

Sz. G.Sz. G.
2007.04.06. 00:19
Címkék

A címvédőként világbajnoki negyedik szerb férfi pólóválogatott melbourne-i vesszőfutása után az első szóbeli csörtét is megvívták az érdekeltek. A játékosok közül Alekszandar Sapics felemlegette, hogy nincs sem nagy, sem kis Jugoszlávia, Szerbia-Montenegró sem létezik, nekik csak Szerbia van, tehát kevesebb játékosból gazdálkodhat a nemzeti csapat. Velibor Szovrovics, a szerb szövetség elnöke nem kertelt, szerinte csakis Dejan Udovicsics szövetségi kapitányt terheli a felelősség, hiszen mindent megkapott, amit kért (szabad kéz, pénzügyi háttér). Az elnök felmentette a bronzmeccs hosszabbítása után büntetőt hibázó két fiatalt, Filip Filipovicsot és Andrija Prlainovicsot, mondván, az tehet az ötméteresek elrontásáról, aki kijelölte őket rá… Udovicsics nem késett a válasszal, megjegyezte, hogy Szovrovics mintha megfeledkezett volna az eddigi sikerekről. Hozzátette, hogy mindenki a saját dolgát végezze, s bár még nem akart részletekbe bocsátkozni, elárulta, nagyon is jól tudja, miért alakultak rosszul a dolgok.

Legfrissebb hírek

Fabio Cannavaro: Még ha szenvedtek is a játékosaim, megmutatták, mire képesek

Foci vb 2026
14 perce

Videók: Messi nélkül és Messivel is ment a góllövés az argentinoknak

Foci vb 2026
24 perce

Mutatjuk a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés góljait!

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Cristiano Ronaldo utolérte Lothar Matthäust; Afrika tovább zakatol

Foci vb 2026
1 órája

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Csupasport
1 órája

Vb 2026: Algéria–Ausztria 3–2

Foci vb 2026
2 órája

Vb 2026: Jordánia–Argentína 1–3

Foci vb 2026
2 órája

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik