Kirúgás helyett nagy büntetés

V. G.V. G.
2007.08.07. 23:14
Címkék

Ahogy az várható volt, az FC Sopron vezetői nem mentek el szó nélkül a labdarúgók szombati Vasas elleni 2–0-s vereséggel végződő mérkőzésen nyújtott kiábrándító teljesítménye mellett. Mint megírtuk, a csapat edzője, Détári Lajos hétfőre találkozót kért a klub vezetőségétől, javasolva néhány játékos szerződésének felbontását. „Tartalmas megbeszélésen vagyunk túl – mondta Détári Lajos. – Házon belül sikerült rendeznünk a problémákat. Neveket nem árulok el, csak annyit, hogy a bűnösök megkapták a megérdemelt büntetésüket. Most már nyugodtan dolgozhatunk tovább, azt azonban elárulhatom, hogy lesznek még fejlemények…” Sopronban a tulajdonos, Vízer László Máriusz az edzőkkel szemben a legkevésbé türelmes, azonban Détári Lajos nyugodt lehet, ő tovább dolgozhat, mi több, a fegyelmezés tekintetében a szakember szabad kezet kapott. „Szó sincs edzőváltásról – mondta Ambrus András, a klub alelnöke. – A vezetőség bizalma töretlen Détári Lajos iránt. A játékosok is nagyon kedvelik, tisztelik az edzőjüket, és mindannyian bocsánatot kértek tőle szombati, roppant gyenge teljesítményük miatt. Mi, vezetők pedig továbbra is mindenben mögötte állunk.”

Legfrissebb hírek

Szép Balázs finalista a budapesti öttusa-vk-döntőn

Egyéb egyéni
3 perce

Motivációs problémával érkezett, bronzéremmel távozott Balatonfüredről

Csupasport
3 perce

Kosárlabda: napokon belül kirúghatják a Real Madrid sztáredzőjét – sajtóhír

Kosárlabda
4 perce

MotoGP: Raúl Fernández nyerte az asseni sprintversenyt

Egyéb autó-motor
32 perce

A spanyolok két játékosukat is elveszíthetik a vb hátralévő időszakára

Foci vb 2026
35 perce

Mbappé két gólpassza még döntő lehet

Foci vb 2026
59 perce

Uruguay után Algériánál is elvesztette az öltözőt a kapitány?

Foci vb 2026
1 órája

F1, Osztrák Nagydíj, időmérő

F1
1 órája
Ezek is érdekelhetik