Fontos az erősítés

Z. A.Z. A.
2008.01.05. 00:36
Címkék

A Honvéd mellett a Paks is elkezdte a felkészülést. Nem titok, az élvonalban második éve szereplő együttesnek az első tíz között kell végeznie (a PFC jelenleg a 13., hátránya egy pont a tizedik Siófokkal szemben), és a feladat nem tűnik megoldhatatlannak. Ami a játékoskeretben bekövetkező változásokat illeti: Fehér Attila, Bardi Gábor, Benedeczki Ferenc és Varga László egyaránt távozik, utóbbi kettő azonban továbbra is a klub alkalmazásában marad. Két fiatal tehetség, Kőkuti Tamás és Szili Péter a tervek szerint Soroksárra kerül kölcsönbe. Az erősítés oldalra egyelőre két név kívánkozik: az egyik Weitner Ádám, aki az NB II Nyugati csoportjában éllovas Felcsút gárdájától érkezett, a másik pedig Váczi László, aki az ősszel még az ETO masszőre volt, és a regenerációban, a sérülések utókezelésében segíthet a futballistáknak. Ugyancsak meg kell említeni Simon Balla István nevét, a szakember a játékosok erőnléti felkészítésében nélkülözhetetlen a szakmai stáb számára.

A felkészülést illetően immár bizonyos, hogy január 14től két héten át Balatonfüreden készül a csapat (az első edzőmérkőzés január 19-én lesz a Veszprém ellen), február elejére pedig porecsi edzőtábort szerveznek.

Legfrissebb hírek

Szalai Fanni és Lehmann Csongor nyerte meg a tiszaújvárosi világkupát

Egyéb egyéni
1 perce

Az MLS-ben folytatja Robert Lewandowski – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
9 perce

Már nem Hong Mjung Bo a dél-koreai kapitány

Foci vb 2026
11 perce

Repülőhollandi-vb: Majthényi Szabolcs és Domokos András tizenötödször világbajnok

Egyéb egyéni
28 perce

Döntetlennel kezdte meg a Ferencváros az ausztriai edzőtábort

Labdarúgó NB I
37 perce

Női röplabda Európa-liga: szlovén előny az elődöntőben

Röplabda
40 perce

Dél-Afrika–Kanada: megvannak a kezdőcsapatok

Foci vb 2026
47 perce

Németországnak csaknem száz év után ismét nehézsúlyú profi bokszvilágbajnoka van

Ökölvívás
56 perce
Ezek is érdekelhetik