Bírni kellene a nyomást!

Z. A.Z. A.
2008.02.25. 23:48
Címkék

A közvetlen riválisok nyertek, a Bp. Honvéd ugyanakkor nem tudta érvényesíteni a papírformát: Supka Attila együttese hazai pályán, gólhelyzetek sokaságát kihagyva csak 1–1-es döntetlenre volt képes a REAC ellen.

Mi a baj a csapatával?

Nem találtam magyarázatot rá, miért nem azt játszottuk, amit előzetesen megbeszéltünk – mondta Supka Attila. – Ívelgettünk, ahelyett, hogy a földön tartottuk volna a labdát, kevés volt a mozgás, játékunk megközelítőleg sem volt úgy felépítve, mint az edzőtábor idején.

A Honvédnál a nemzetközi szereplés kiharcolása a cél. A labdarúgók talán nem tudják elviselni a nyomást?

Ugyan már! Mindegyik csapatnál vannak célok: hol a bentmaradás, hol az aranyérem. Újpesten kimondták, bajnokok akarnak lenni, a Honvédnak pedig ki kell jutnia a nemzetközi porondra.

Mi kell ahhoz, hogy elérjék céljukat?

Javítani kell a hozzáálláson, és végig olyan iramot diktálni a találkozókon, mint a REAC ellen az utolsó húsz percben. Az ősszel a rangadókon nem volt probléma a játékunkkal, és ha rend van a játékosok fejében, megvalósíthatjuk terveinket.

Legfrissebb hírek

Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
16 perce

Hét Domb: Milák egyéni rekordja, újabb világcsúcs

Úszás
22 perce

Negyvenöt perc után nem bír egymással Kanada és Dél-Afrika

Foci vb 2026
25 perce

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
48 perce

A kiesés után távozik a dél-koreai szövetségi kapitány

Foci vb 2026
1 órája

Strandkézilabda-vb: a férfiaknál Németország, a nőknél Argentína nyert

Kézilabda
1 órája

Elkezdődött a Dél-Afrika–Kanada mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Dél-Afrika–Kanada 0–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik