Ez a harc lesz a végső

R. B. B.R. B. B.
2008.05.31. 01:33
Címkék

Kétszer is megnyerhette volna már az OSCCemelog a női bajnokságot, ám 2–0-s vezetését követően előbb a címvédő Honvéd otthonában, majd hazai pályán hatalmas csatában, hosszabbítás után maradt alul a Dominóval szemben. Így a felek visszatérnek a Kőér utcába, ahol szombat délben rendezik az ötödik, mindent eldöntő mérkőzést. Most már talán a két kudarc után talpra álló, ráadásul hazai vízben tempózó Honvédnál van a lélektani előny, de látva az eddigi négy meccs kiegyensúlyozottságát – egyszer büntetők, egyszer hosszabbítás, kétszer pedig egy-egy gól döntött –, lehetetlen megjósolni, melyik csapat emelheti a magasba a bajnoki serleget, amely a harmadik ésa negyedik meccsen is a helyszínen volt már. Akkor még a versenybíróság tagjai vitték haza a kupát és az érmeket, szombat délután viszont már nem tarthatják meg, vagy sorozatban harmadszor a Honvédé lesz, vagy a kupagyőztes OSC duplázik.

Legfrissebb hírek

Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
18 perce

Hét Domb: Milák egyéni rekordja, újabb világcsúcs

Úszás
25 perce

Negyvenöt perc után nem bír egymással Kanada és Dél-Afrika

Foci vb 2026
28 perce

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
51 perce

A kiesés után távozik a dél-koreai szövetségi kapitány

Foci vb 2026
1 órája

Strandkézilabda-vb: a férfiaknál Németország, a nőknél Argentína nyert

Kézilabda
1 órája

Elkezdődött a Dél-Afrika–Kanada mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Dél-Afrika–Kanada 0–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik