Tovább süllyed az LA Galaxy

SZ. E. M.SZ. E. M.
2008.10.06. 22:46
Címkék

Rossz idők járnak a Los Angeles Galaxyre, amely a hétvégén 1–0-s vereséget szenvedett a Colombus Crew otthonában, és a Nyugati főcsoport utolsó helyére csúszott vissza. A liga legrosszabb mutatójú együttese legutóbbi 15 mérkőzéséből mindössze egyet nyert meg, nyolcszor kikapott és hatszor ikszelt, ráadásul 27 meccsen 55 gólt kapott. Azonban a rossz sorozat sem riasztja el a Galaxy szurkolóit, bár leginkább David Beckhamnek köszönhető, hogy szinte mindig telt ház van a Home Depot Centerben. „Sokkal jobban játszottunk, mint az előző bajnokinkon, keményen dolgoztunk, sok helyzetet alakítottunk ki – nyilatkozta az összecsapás után a középpályás. – Hónapok óta csalódást keltő teljesítményt nyújtunk, ezért nagy nyomás alatt játszunk, de még semmi sincs veszve, és ha hiszik, ha nem, még mindig reménykedem a rájátszásba jutásban.” A 33 éves játékos ezek szerint még bizakodik, de sokan azon a véleményen vannak, legfeljebb csillagászati összegű fizetése és a körülette zajló felhajtás boldogíthatja, mivel klubja pocsékul szerepel, a válogatottban pedig, egyre inkább úgy tűnik, a kispadra szorul a remek formában futballozó Theo Walcott mögött.

Legfrissebb hírek

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
36 perce

Kane, Saka és Rashford is kezd az angoloknál Panama ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
42 perce

Egy angol már felemelte a vb-trófeát – fotó

Foci vb 2026
53 perce

Érkeznek a szurkolók a stadionba az angolok meccsére – fotók

Foci vb 2026
1 órája

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Kajak-kenu
1 órája

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
1 órája

Vert helyzetből nyertek a svédek Kecskeméten a női röplabda Európa-ligában

Röplabda
1 órája

Műugrás: Fehér Luca ezüstérmes toronyugrásban a budapesti junior Eb-n

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik