Gyász: elhunyt az élete utolsó meccsén kiállított norvég bajnok

Pontus Segerström (1981–2014)
Agydaganat következtében elhunyt Pontus Segerström, a svéd élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban sereghajtó és az első osztálytól már biztosan búcsúzó Brommapojkarna középhátvédje, aki 2008-ban norvég bajnoki címet nyert a Stabaek játékosaként.
A 33 éves középhátvéd július 31-én játszotta utolsó mérkőzését, amikor csapatkapitányként kiállították a Torino ellen 3–0-ra elveszített hazai Európa-liga-selejtezőn. A futballistánál tíz nappal később agydaganatot diagnosztizáltak az orvosok, megműtötték, de nem tudták megmenteni az életét.
A pályafutása során a svéd Brommapojkarnát és Landskronát, valamint a dán Odensét is erősítő Segerström a Stabaek játékosaként 2008-ban norvég bajnoki címet szerzett.
A Torino a hivatalos honlapján fejezte ki részvétét a játékos családjának és csapattársainak.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48
Ezek is érdekelhetik





