Románia: nyert a Sepsi, feljött a 2. helyre – videó

BOROS MIKLÓSBOROS MIKLÓS
2017.03.04. 16:39
A Sepsiszentgyörgy OSK csapata a román másodosztályú labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában 3–0-ra legyőzte a CS Afumatit.

Sikerével már a második, feljutást érő helyet foglalja el a tabellán a Sepsi, miután megelőzte a szabadnapos szatmárnémeti Olimpiát és a vasárnap pályára lépő aradi UTA-t.

Román Liga 2, 23. forduló
Sepsi OSK–CS Adfumati 3–0
(Damian 42., Hadnagy 61., Issa Thiaw 90.)
Az élcsoport: 1. Juventus Bucuresti 48 pont, 2. Sepsi OSK 41, 3. Olimpia 40, 4. UTA 39, 5. FC Brasov 39

Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45

Románia: a súlyos sérülés után pályára érkező mentő elakadt az esőben, a játékosoknak kellett betolni – videó

Minden más foci
2026.05.01. 10:42

Románia: Gheorghe Hagi 25 év után tér vissza a válogatott élére

Minden más foci
2026.04.20. 13:59

A ráadásban bukta el a győzelmet a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.04.15. 18:38
Ezek is érdekelhetik