MLS: Beckham szívesen látná Messit az új csapatában

David Beckham sztárokkal töltené fel idén alapított klubját (Fotó: AFP)
Angol sajtóhírek szerint David Beckham, az észak-amerikai Inter Miami CF tulajdonosa szeretné, ha csapata a 2020-as észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) küzdelmeit már a Barcelona ötszörös aranylabdásával, Lionel Messivel a soraiban kezdené meg.
A David Beckhamhez köthető cégcsoport tulajdonában lévő, idén alakult Inter Miami CF legkorábban 2020-ban játszhatja első tétmérkőzését, a klubot azonban már számos sztárfutballistával szóba hozták. A legújabb név Lionel Messié, akinek ugyan a 2020–2021-es szezonig szerződése van a Barcelonával, de Beckhamék szeretnék már egy idénnyel korábban megszerezni.
A floridai klubhoz közel álló források szerint eddig konkrét megkeresés nem történt, de az argentin világklasszis mindenképpen első számú célpont lenne, amennyiben lenne esély őt elcsábítani. Messi korábban úgy nyilatkozott, pályafutását a gránátvörös-kékeknél szeretné befejezni.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Milyen tortát kapott Messi a 39. születésnapjára? – fotó
Foci vb 2026
2026.06.24. 18:30

Messi: Folytatom a játékot!
Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38
Ezek is érdekelhetik



