
Fotó: FK Csíkszereda
Alig több mint két hét alatt harmadik trófeáját gyűjtötte be a Székelyföld Labdarúgó Akadémia U19-es csapata, amely a Román Kupa és a bajnoki cím után a román Szuperkupát is megnyerte.
A Ramnicu Valceán rendezett találkozón a bajnoki ezüstérmes kolozsvári Universitatea volt a csíkszeredai csapat ellenfele, amely ezúttal keményebb ellenfélnek bizonyult, mint egy héttel korábban a bajnoki fináléban.
Két kolozsvári kapufa után az utolsó fél órában az FK Csíkszereda tudta feltörni ellenfele védelmét: előbb a mindhárom döntőjében eredményes Omar El-Sawy, majd a csereként beállt Szakács Szilárd volt eredményes, mindketten Csala Róberttől kapták a gólpasszt.
U19 Román Szuperkupa
FK Csíkszereda–Universitatea Cluj 2–0 (El-Sawy 68., Szakács 83.)
Legfrissebb hírek

Csíkszeredában sérelmezik a FCSB eljárását
Minden más foci
2026.06.21. 14:03

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46
Ezek is érdekelhetik





