Bundesliga: szerződést hosszabbított a Hertha csapatkapitánya

Boyata 2019-ben igazolt a német fővárosba (Fotó: AFP)
Szerződést hosszabbított Dedryck Boyata belga labdarúgó, a Dárdai Pál vezetőedző által irányított Hertha BSC csapatkapitánya – írja az MTI.
A 30 éves Boyata 2024-ig kötelezte el magát a berliniekhez, akiknél a jövőben 4-es mezszámmal szerepel az eddig viselt 20-as helyett.
A válogatott hátvéd 2019-ben érkezett a Herthához a skót Celtictől, de sérülések miatt eddig csak 48 mérkőzésen lépett pályára.
A fővárosi csapat vasárnap Kölnben kezdi meg a Bundesliga 2021/2022-es idényét.
Legfrissebb hírek

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16
Ezek is érdekelhetik






