Inter - Milan Szuperkupa

183462 183462183462 183462
2011.08.06. 12:08
Címkék
Kedves rendszeres olvasóink és hozzászólóink között felmerült egy ilyen igény, hogy legyen az aktuális mérkőzéshez poszt, hogy valahol lehessen...

Kedves rendszeres olvasóink és hozzászólóink között felmerült egy ilyen igény, hogy legyen az aktuális mérkőzéshez poszt, hogy valahol lehessen követni és kommentálni a fejleményeket. Ezt az óhajt szeretnénk ezzel kielégíteni, ha valaki neten kénytelen (én pl, b****a meg) megtekinteni a találkozót, itt talál streamet. Jó szórakozást, Forza Inter! Azért egy pár szót még ejtsünk a nemsokára kezdődő meccsről.Kedves rendszeres olvasóink és hozzászólóink között felmerült egy ilyen igény, hogy legyen az aktuális mérkőzéshez poszt, hogy valahol lehessen követni és kommentálni a fejleményeket. Ezt az óhajt szeretnénk ezzel kielégíteni, ha valaki neten kénytelen (én pl, b****a meg) megtekinteni a találkozót, itt talál streamet. Jó szórakozást, Forza Inter! Azért egy pár szót még ejtsünk a nemsokára kezdődő meccsről.

A Gazzetta egy egészen elmebeteg felállást tippel most délutánra, egy 3-5-1-1-et. Már ami minket illet, valószínűleg a Milané az telitalálat. Ez is jól mutatja a két csapat közötti körülményeket, míg a Milan a totálisan rendben van, addig nálunk semmi sem biztos. Ami adott esetben még pozitívum is lehet, de most valljuk be, egyáltalán nem az. A hadrend egyébként elméleti síkon nem is lenne akkor otrombaság, ugyanis ezzel nem kellene a szélsők nélküli(!) szélsőjátékra bazírozni, hanem 4-4-1-1 (ami nagy vonalakban az amivel tavaly BL-t nyertünk) van egy kicsit megvariálva. A felállás több sebből vérzik, ugyanis Deki szinte tuti, hogy nem kezd és Pandev kezdésére sem fizetnek sokat a bukik. Ugyhogy sajnos jó eséllyel marad 3-4-3, Sneijder középpályán, Pandev, Eto'o, Pazzini támadó trió, Motta vagy Mariga (utóbbi jelenesetben jobb lenne) kezd a középpálya közepén, egyedül a baloldali középpályás kérdése nyitott. Ide Santon, Obi és Muntari is reális variáns, egy kis esély még Alvarezre is van.

A Milan több szempontból is előnyben van, viszont túlzott fontosságot ne adjunk ennek a meccsnek, (kapásból mond a tavalyi szuperkupa végeredményét! ugye, hogy nem tudod) sokkal fontosabb milyen lesz a szezon. Ez a meccs egyáltaán nem determinálja a továbbiakat. Magyarán nem lesz világvége, ha esetleg kikapunk, ne talántán egy kicsit talán még jobban is, ami egyébként a realitás is jelenleg. Érdemes figyelni a hivatalos oldalt, hamarosan várhatóak a hivatalos kezdők. Forza Inter!

Legfrissebb hírek

Fabio Cannavaro: Még ha szenvedtek is a játékosaim, megmutatták, mire képesek

Foci vb 2026
8 perce

Videók: Messi nélkül és Messivel is ment a góllövés az argentinoknak

Foci vb 2026
19 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Csupasport
25 perce

Mutatjuk a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés góljait!

Foci vb 2026
54 perce

Statisztikák: Cristiano Ronaldo utolérte Lothar Matthäust; Afrika tovább zakatol

Foci vb 2026
57 perce

Vb 2026: Algéria–Ausztria 2–2

Foci vb 2026
2 órája

Vb 2026: Jordánia–Argentína 1–3

Foci vb 2026
2 órája

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik