Női kézi Eb: Norvégia vár a spanyolokra a döntőben
Másodikként Norvégia jutott be a magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság döntőjébe, amelyben Spanyolországgal találkozik majd. A norvégok a skandináv párharcban Svédországot múlták felül 29–25-re.
NŐI KÉZI EB, ELŐDÖNTŐ (BUDAPEST)
Norvégia–Svédország 29–25 (13–11)
KORÁBBAN
Spanyolország–Montenegró 19–18 (13–8)
Legfrissebb hírek

Női kézilabda: Szlovénia is kijutott az Európa-bajnokságra
Kézilabda
2026.04.08. 22:02
Ezek is érdekelhetik







