Inter: a nyáron szerzett brazil védő nem játszhat a derbin

2015.09.10. 18:28
A brazil Miranda nem játszhat a vasárnap esti milánói derbin, jelentette be az Internazionale, amely a nyáron szerződtette a 31 éves védőt az Atlético Madridtól.

A játékost magyar idő szerint szerda hajnalban az Egyesült Államok elleni bostoni válogatott mérkőzés 23. percében le kellett cserélni térdszalaghúzódás miatt, s fájó lábbal érkezett vissza a brazil válogatottól.

A klub orvosai csütörtökön megvizsgálták, és jelezték, hogy a vasárnap este 20.45-kor kezdődő derbin nem játszhat, jövő héten pedig újabb vizsgálatok várnak rá.

A védő azonnal a csapat egyik alapembere lett, az első két fordulóban kezdőként végigjátszotta az eddig százszázalékos Inter meccsét.

 

Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Vb 2026: Neymar nem utazik el a Haiti elleni mérkőzésre

Foci vb 2026
2026.06.18. 17:29

Lélegeztetőgépre került az 1994-ben vb-győztes brazil válogatott szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
2026.06.18. 17:06

Vb 2026: a brazil elnök a hatodik világbajnoki címet várja

Foci vb 2026
2026.06.14. 14:54

Ancelotti elárulta: Neymar nem játszik Marokkó ellen

Foci vb 2026
2026.06.13. 01:32

Neymar kihagyja a brazilok első meccsét – hivatalos

Foci vb 2026
2026.06.13. 01:14

Glasner nemet mondott a Feyenoordnak, tovább tárgyal a Milannal

Olasz labdarúgás
2026.06.09. 11:50

Wesley sérülés miatt kikerült a brazil vb-keretből, egy MU-ba tartó középpályás váltja – hivatalos

Foci vb 2026
2026.06.07. 18:40
Ezek is érdekelhetik