Inter: Örülök, hogy itt lehetek – Frank de Boer

2016.08.09. 01:37
Hétfő este megérkezett Milánóba Frank de Boer, akit várhatóan kedden kineveznek az Inter labdarúgócsapata vezetőedzőjének.

Roberto Mancinivel közös megegyezéssel bontott szerződést az Inter, és már ekkor tudni lehetett, hogy az olasz szakembert Frank de Boer követi a fekete-kékek kispadján. Az Ajaxszal játékosként öt, vezetőedzőként négy bajnoki címet szerző holland hétfő este megérkezett Milánóba, és néhány mondatot szólt is a rá váró újságíróknak:

„Holnap látjuk egymást a sajtótájékoztatón. Remélem, sok siker vár ránk ebben a szezonban. Örülök, hogy itt lehetek.”


„Holnap látjuk egymást a sajtótájékoztatón. Remélem, sok siker vár ránk ebben a szezonban. Örülök, hogy itt lehetek.”

Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Luka Modric a világbajnokság után visszavonul – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.06.05. 10:00

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője

Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Száztízezer kilométer egyetlen klubért, avagy a magyar, aki nélkül idén nem kezdődött Inter-meccs

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 09:53

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Balhé a Torino–Juventus meccs előtt, egyórás késéssel kezdődött a torinói derbi

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 21:20

Serie A: Antonio Conte győzelemmel búcsúzott, második lett a Napoli

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 20:25

Serie A: az Interé a legjobb játékos és az év edzője is

Olasz labdarúgás
2026.05.22. 19:00
Ezek is érdekelhetik