Palermo: Balogh Norberték ismét új edzőt kaptak

MTI MTIMTI MTI
2016.09.06. 17:01
Roberto De Zerbit nevezték ki kedden a Palermo labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé.

A Balogh Norbertet és Sallai Rolandot is foglalkoztató olasz első osztályú együttesnél azután kellett új trénert találni, hogy Davide Ballardini két fordulóval a rajt után lemondott posztjáról.

De Zerbi a legutóbbi két szezonban a harmadosztályú Foggia edzője volt, amellyel tavasszal közel volt a feljutáshoz, ám a rájátszásban alulmaradt a Pisával szemben.

A Palermónál a legutóbbi idényben kilenc edzőváltás történt, Ballardini kétszer volt a csapat edzője, s ő mentette meg a kieséstől a gárdát.

A szicíliai klub 29 éve van Maurizio Zamparini tulajdonában, ő ezalatt csaknem 60 edzőváltást hajtott végre.

 

Legfrissebb hírek

Kerkez Milos és Sallai Roland sem játszhat a kazahok ellen

Magyar válogatott
2026.06.07. 12:49

A Rossi-korszak nyitányát és a rossz emlékű Leekens-érát idézi a válogatottra váró finn, kazah páros

Magyar válogatott
2026.06.05. 13:24

A DVSC fiatalja megfelelt a Palermo tesztelésén

Labdarúgó NB I
2026.06.01. 10:44

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Sallai Roland: Meg kell mutatnunk, hogy a Galatasaray Törökország legnagyobb klubja

Minden más foci
2026.05.19. 13:26

Osimhen duplázott, Sallai török bajnok a Galatával!

Minden más foci
2026.05.09. 21:06

Kiütötték Sallaiékat, még nem bajnok a Galatasaray

Légiósok
2026.05.02. 22:52

Ilyen hangulatban csak Sallaiék edzhetnek: 40 ezer szurkoló látogatott ki hozzájuk – videók

Légiósok
2026.04.30. 16:35
Ezek is érdekelhetik