Palermo: Balogh Norberték ismét új edzőt kaptak
Roberto De Zerbit nevezték ki kedden a Palermo labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé.
A Balogh Norbertet és Sallai Rolandot is foglalkoztató olasz első osztályú együttesnél azután kellett új trénert találni, hogy Davide Ballardini két fordulóval a rajt után lemondott posztjáról.
De Zerbi a legutóbbi két szezonban a harmadosztályú Foggia edzője volt, amellyel tavasszal közel volt a feljutáshoz, ám a rájátszásban alulmaradt a Pisával szemben.
A Palermónál a legutóbbi idényben kilenc edzőváltás történt, Ballardini kétszer volt a csapat edzője, s ő mentette meg a kieséstől a gárdát.
A szicíliai klub 29 éve van Maurizio Zamparini tulajdonában, ő ezalatt csaknem 60 edzőváltást hajtott végre.
Legfrissebb hírek

A DVSC fiatalja megfelelt a Palermo tesztelésén
Labdarúgó NB I
2026.06.01. 10:44

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok
Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Osimhen duplázott, Sallai török bajnok a Galatával!
Minden más foci
2026.05.09. 21:06

Kiütötték Sallaiékat, még nem bajnok a Galatasaray
Légiósok
2026.05.02. 22:52
Ezek is érdekelhetik




