Nem került közelebb a Serie A-hoz Nagy Ádám és csapata

Nagy Ádám végigjátszotta az odavágót (Fotó: Getty Images)
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Serie B) a feljutásról döntő párharc első mérkőzésén a Nagy Ádámot is foglalkoztatót Spezia 0–0-s döntetlent játszott a Cremonese vendégeként.
A 88-szoros magyar válogatott Nagy Ádám végigjátszotta a mérkőzést, amelyen csapata csak meg nem adott gólig jutott, amit kezezés miatt érvénytelenítettek. A hazaiak sem találtak be, így teljesen nyitott a párharc, viszont a Spezia a saját stadionjában harcolhatja ki az élvonalba jutást, ahol a „sasok” két év után szerepelhetnek újra.
OLASZ SERIE B
RÁJÁTSZÁS A FELJUTÁSÉRT, DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
Cremonese–Spezia 0–0
A visszavágót vasárnap 20.30-tól rendezik La Speziában.
Legfrissebb hírek

Kovács Dániel: Nem akartam két szék között a pad alá esni
Légiósok
2026.06.18. 12:45

Az MTK-játékos távozását is bejelentette a Komárom
Légiósok
2026.06.17. 15:26

Hegyi Krisztián Prágában folytathatja – sajtóhír
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 22:16

Cipruson folytatja a Nyíregyháza kapusa – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 18:19

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik



