Szakmáry Gréta a japán élvonalban röplabdázik tovább

Szakmáry Gréta Japánban folytatja (Fotó: instagram.com/springs_officia1)
Szakmáry Gréta röplabdázó a japán élvonalban szereplő Szaga Hiszamicu Springsben folytatja pályafutását.
A 32 éves magyar ütőjátékos szerződtetéséről kedden számolt be új klubja, amely az előző idényben hatodik helyen zárt a japán élvonalban.
A kilencszeres bajnok együttesben Szakmáry Gréta mellett az amerikai Stephanie Samedy lesz a másik idegenlégiós, a japán élvonalban ugyanis egy csapatban maximum két külföldi röplabdázó szerepelhet.
Szakmáry lesz a távol-keleti liga történetének első magyar női játékosa. A nyíregyházi nevelésű, 135-szörös válogatott röplabdázó a legutóbbi két évben az olasz első osztályban játszott, korábban a török és a német élvonalban is szerepelt.
Legfrissebb hírek

Az F-csoport küzdelmei dióhéjban
Foci vb 2026
Tegnap, 16:34

Elkezdődtek az F-csoport küzdelmei
Foci vb 2026
Tegnap, 1:00
Ezek is érdekelhetik




