Szerződést bontott vezetőedzőjével a MÁV Előre női röplabdacsapata

2024.12.09. 17:52
Fotó: Facebook/MÁV Előre Foxconn
A női röplabda Extraligában hatodik helyen álló MÁV Előre Foxconn közös megegyezéssel szerződést bontott Lukasz Przybylak vezetőedzővel.

 

A székesfehérvári klub hétfőn közösségi oldalán jelentette be a 36 éves lengyel tréner távozását. A szakember tavaly áprilisban érkezett az együtteshez, amellyel legutóbb negyedik helyen zárt az élvonalban, és a mostani idénybeli játékoskeretet az ő elképzelései szerint alakították ki.

Mint írták, hamarosan bemutatják az új vezetőedzőt is.

A MÁV Előre ebben a naptári évben még két mérkőzést játszik: a Magyar Kupa negyeddöntőjében a Békéscsabával találkozik szombaton és jövő csütörtökön.

 

Legfrissebb hírek

Női röplabda Európa-liga: Szombaton és jövő szerdán játssza elődöntőjét a magyar válogatott

Röplabda
2026.06.22. 12:25

Röplabda: a Kunhegyes és a Vasas lett az U13-as bajnok

Utánpótlássport
2026.06.15. 20:34

Bozóki-Szedmák Réka: Mindenki nagy lendületet tudott a pályára hozni

Röplabda
2026.06.15. 08:48

Izgalmas mérkőzésen győzte le a női röplabda-válogatott Horvátországot

Röplabda
2026.06.14. 20:36

Női röplabda Európa-liga: horvát győzelem az észtek ellen Kecskeméten

Röplabda
2026.06.13. 18:18

Röplabda: domináltak a kecskeméti fiúk az U17-es országos döntőben

Utánpótlássport
2026.06.11. 20:32

Röplabda: a Kecskeméti Sportiskola nyerte az U17-es fiúbajnokságot

Utánpótlássport
2026.06.08. 13:16

Röplabda: a BRSE nyerte az U17-es leánybajnokságot

Utánpótlássport
2026.06.07. 19:25
Ezek is érdekelhetik