A női röplabdakapitány élete végéig emlékszik az ezüstéremmel zárult hétvégére

A magyar női röplabda-válogatottnak nagy siker az arany Európa-liga ezüstérme (Fotó: MRSZ)
Ezüstéremmel tért haza a magyar női röplabda-válogatott az Európa-liga arany divíziójának négyes döntőjéről, amelyről Alessandro Chiappini szövetségi kapitány beszélt az NSO Tv-nek.
„Nagyon büszkék vagyunk, és maximálisan elégedettek azzal, amit elértünk” – mondta az ezüstéremmel zárult Európa-liga négyes döntője után Alessandro Chiappini, a magyar női röplabda-válogatott szövetségi kapitánya, miután a csapat hétfőn hazaérkezett Svédországból. Hozzátette, olyan hétvége van mögöttük, amelyet sosem fog elfelejteni.
Videónkban bővebben is beszél a románok elleni győzelemről és az ukránok elleni döntőről, valamint azt is elmondja, mikor uralkodtak el rajta leginkább az érzelmek.
Legfrissebb hírek

Női röplabda-válogatottunk hármat üthet egy csapásra
Röplabda
2026.06.23. 11:22

Egy lépésre az El-elődöntőtől a női röplabda-válogatott
Röplabda
2026.06.20. 18:50
Ezek is érdekelhetik








