Klubvilágbajnok lett olasz röplabdacsapatával Kántor Sándor

2025.12.15. 14:18
null
Kántor Sándor (Fotó: Török Attila, archív)
Klubvilágbajnok lett olasz röplabdacsapatával, a Savino Del Bene Scandiccivel a magyar edző, Kántor Sándor.

A hazai sportági szövetség a közösségi oldalán azt írta, hogy a brazíliai torna döntőjében a Savino Del Bene Scandicci a szintén olasz, címvédő Imoco Coneglianót győzte le, ezzel elhódította a női klubvilágbajnoki címet.

„A győztes csapat másodedzője Kántor Sándor, aki ezzel klubvilágbajnoki címet ünnepelhet – hatalmas magyar siker a nemzetközi porondon!” – írta a Hunvolley.

A finálét 3:1-re nyerte a klubvilágbajnokságon először szereplő toszkán csapat.

Legfrissebb hírek

Női röplabda Európa-liga: Szombaton és jövő szerdán játssza elődöntőjét a magyar válogatott

Röplabda
2026.06.22. 12:25

Röplabda: a Kunhegyes és a Vasas lett az U13-as bajnok

Utánpótlássport
2026.06.15. 20:34

Bozóki-Szedmák Réka: Mindenki nagy lendületet tudott a pályára hozni

Röplabda
2026.06.15. 08:48

Izgalmas mérkőzésen győzte le a női röplabda-válogatott Horvátországot

Röplabda
2026.06.14. 20:36

Női röplabda Európa-liga: horvát győzelem az észtek ellen Kecskeméten

Röplabda
2026.06.13. 18:18

Röplabda: domináltak a kecskeméti fiúk az U17-es országos döntőben

Utánpótlássport
2026.06.11. 20:32

Röplabda: a Kecskeméti Sportiskola nyerte az U17-es fiúbajnokságot

Utánpótlássport
2026.06.08. 13:16

Röplabda: a BRSE nyerte az U17-es leánybajnokságot

Utánpótlássport
2026.06.07. 19:25
Ezek is érdekelhetik