Szomorú emlékeket őriz majd karrierje első el clásicójáról Mesut Özil, a Real Madrid középpályása. A fiatal német nem is tagadta, hogy nagyon fáj neki a Barcelonától elszenvedett 5–0-s vereség.
„Ezt volt eddigi pályafutásom legsúlyosabb veresége. Még sohasem kaptam ki ennyire ilyen fontos mérkőzésen. Nagyon sajnálom a csapatot, de leginkább a szurkolókat. Ez a vereség egyszerűen fáj" – nyilatkozta a Bildnek a német válogatott középpályása.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






