Király-kupa: nagyot trollkodott Messivel a Sevilla
A Sevilla labdarúgócsapata a Twitteren trollkodott Lionel Messivel a szerda esti, Barcelona elleni kupameccs előtt.
A #ThingsIWouldBan hashtaggel újabb hullám indult a közösségi médiában. A felhasználók olyan dolgokról posztolhatnak, amiket legszívesebben betiltanának, megtiltanának.#ThingsIWouldBan hashtaggel újabb hullám indult a közösségi médiában. A felhasználók olyan dolgokról posztolhatnak, amiket legszívesebben betiltanának, megtiltanának.
Általában a humoros dolgok kerülnek előtérbe, a Sevillánál pedig úgy gondolták, ők sem szeretnének kimaradni a jóból.
Az andalúz csapat Lionel Messit tiltaná el a Király-kupa negyeddöntőjétől. Mint ismert, a visszavágót magyar idő szerint szerda este 21.30-tól rendezik meg, a Sevilla 2–0-s előnyről várhatja a második felvonást.
SPANYOL KIRÁLY-KUPANEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
19.30: Real Betis–Espanyol (az első mérkőzésen: 1–1)
21.30: FC Barcelona–Sevilla (az első mérkőzésen: 0–2)
Legfrissebb hírek

Milyen tortát kapott Messi a 39. születésnapjára? – fotó
Foci vb 2026
2026.06.24. 18:30

Messi: Folytatom a játékot!
Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38
Ezek is érdekelhetik

