50 Cent bokszistállója már egy fityinget sem ér?

2012.09.13. 14:13
null
Itt még minden olyan szép volt... Floyd Mayweather és 50 cent együtt pózoltak (forrás: tvguide.com)
Címkék
A tojáshéj még gyakorlatilag a fenekén van, a hírek szerint azonban már le is húzza a rolót a rapper 50 Cent alapította TMT Promotions. A cég még júliusban alakult meg és elég ígéretes csatasort állított össze magának, Andre Dirrell, Yuriorkis Gamboa, Billy Dib, Andre Berto, és Celestino Caballero részvételével, első gáláját pedig novemberben tervezte tető alá hozni.

Hogy mi történt pontosan, egyelőre nem tudni, az elmúlt héten több helyen megjelent, hogy a rapper és országos cimborája, Floyd Mayweather között megromlott a kapcsolat, Billy Dib jogi képviselője pedig azt az értesülést kapta, hogy 50 Cent kiszállt az ökölvívásból és a bunyós szerződését a Mayweather Promotions veszi át. Egy másik, a TMT Promotionsszel kontraktusban levő bunyós menedzsere azt állította, egyelőre függőben van az ügy és ők sem értik, hogy mi történik.

www.profiboksz.hu

Legfrissebb hírek

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2 perce

NB I 2026–2027, PROGRAM, EREDMÉNYEK

Labdarúgó NB I
14 perce

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
15 perce

Üzbegisztán ellen érhet véget a Cristiano Ronaldo-korszak

Foci vb 2026
29 perce

Strandkézi-vb: Tunézia legyőzésével kezdett a magyar válogatott

Kézilabda
43 perce

MotoGP: Marc Márquez szerződést hosszabbított a Ducatival

Egyéb autó-motor
47 perce

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből

Kézilabda
51 perce

Hat taggal bővül az NHL Hírességek Csarnoka

Amerikai sportok
53 perce
Ezek is érdekelhetik