Edzés közben lopták meg a Chelsea játékosait

2012.09.26. 13:04
null
Itt jutottak be a tolvajok... (Fotó: Daily Mail)
Címkék
A Premier League éllovasa, a Chelsea cobhami edzőközpontjából érkezett telefonhívás egy londoni rendőrkapitányságra a közelmúltban, miután egy (vagy több) ismeretlen tolvaj ellopott hat pénztárcát, kilenc mobiltelefont, valamint értékes karórákat a játékosok és edzők öltözőjéből – számolt be róla a Dialy Mail.
...miközben a játékosok az edzőpályán izzadtak (Fotó: Action Images)
...miközben a játékosok az edzőpályán izzadtak (Fotó: Action Images)

A tréning közben meglopott játékosok értetlenül állnak a történtek előtt, a klub szóvivője megerősítette a lopás tényét, de kizárta, hogy egy belsős segített volna a tolvajoknak a bejutásban. A térfigyelő kamerák felvételeit átadták a rendőrségnek, és remélik, minél előbb elkapják az elkövetőket.

A Chelsea futballistái már korábban is panaszkodtak arra, hogy több alkalommal is tűnt el készpénz az öltözőkből, de ezidáig nem találtak bizonyítékot a lopásokra.

Legfrissebb hírek

Cristiano Ronaldo lett a mezőny legjobbja

Foci vb 2026
6 perce

Cristiano Ronaldo megszerezte az első és a második gólját is a vb-n – videók

Foci vb 2026
20 perce

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
22 perce

Ronaldo megtörte gólcsendjét, duplázott, Portugália pedig kiütötte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
23 perce

Harry Kane az angol, Jordan Ayew a ghánai csatársorban – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
26 perce

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
41 perce

Portugália 5–0-ra megverte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
41 perce

Öttusa: Kósa Nóra az U17-es után az U15-ös ob-t is megnyerte

Utánpótlássport
53 perce
Ezek is érdekelhetik