Most már a Manchester City a főnök a ligában - kép

2012.10.02. 14:57
null
Öltönyös csapatkép (forrás: Daily Mail)
Címkék
Eddig bírta Roberto Mancini. Most végre sikerült neki elérnie, hogy a csapata valahára rendes göncben jelenjen meg, ha valahol reprezentálni kell. Az olasz edző már régóta híres arról, hogy a márka nagy barátja, gyakran látták a Hugo Boss manchesteri üzletében válogatni.

A cég angliai kereskedelmi igazgatója szerint „a Hugo Boss hosszú ideje egyet jelent a sporttal, a Manchester City pedig ugyanolyan erényekkel rendelkezik, mint amiket mi is fontosnak tartunk: kiváló, stílusos és szenvedélyes teljesítmény és tökéletességre törekvés. A játékosok stílusikonok a pályán és a pályán kívül egyaránt.

A képen a játékosok és a stáb már a jól szabott sötét öltönyben és világoskék nyakkendőben feszít. Nem rossz... Nyilván a csapat ezt a ruhát szívesen elfogadta, de több ruhára már nem tart igényt.
Legfrissebb hírek

A csereként beállt Budimir juttatta előnyhöz a horvátokat Panama ellen – videók

Foci vb 2026
17 perce

Három lövés, 1 kaput találó, 0.11-es xG, 0 gól a panamai–horvát első félidejében

Foci vb 2026
1 órája

Jude Bellingham: Nem érdemeltem meg a meccs embere címet

Foci vb 2026
1 órája

Harry Kane: Elég régóta élem a csatárok életét ahhoz, hogy tudjam, nem lőhetek mindig gólt

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Panama–Horvátország 0–1

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Bellingham a legifjabb angol ötvenszeres válogatott lett

Foci vb 2026
2 órája

Szerdai sportműsor: kezdődik a vb csoportkörének utolsó fordulója

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik