Beckhamék 20 millió font értékű luxusházat bérelnek Londonban - képek

2013.01.14. 16:08
David Beckham és családja Dél-Londonban talált rá arra a házra, amelyet időlegesen ki fognak bérelni. Az angol újságok szerint ez egy „James Bond"-stílusú ház a rengeteg biztonsági elem miatt.

A ház tulajdonosa a Ghost and Hawes & Curtis-cég főnöke, Touker Suleyman. A kégli körül megerősített biztonsági fal van, ember be nem jut ide, ha belülről ezt nem engedik meg...

A ház kívülről olyan, mint egy kaszárnya, bemenni nem lehet (forrás: Daily Mail)
A ház kívülről olyan, mint egy kaszárnya, bemenni nem lehet (forrás: Daily Mail)
Önök se próbáljanak hívatlanul odaállítani... (forrás: Daily Mail)
Önök se próbáljanak hívatlanul odaállítani... (forrás: Daily Mail)

David és Victoria már beíratták az iskolába Brooklyt, Romeót és Curzt is Londonban, és azt mondják, hogy örülnek, hogy visszatértek Angliába.

Az unalmas Los Angeles helyett jöhet a pezsgő London. Ahogy egy családot jól ismerő forrás mondta:

„Éppen itt volt már az ideje, hogy Londonban új életet kezdjenek. Nagyon izgatottak mindannyian. David és Victoria imádja Amerikát, de a fiúk szerettek volna már visszatérni Angliába, és most jött el erre az idő. Ráadásul így a tágabb családjukhoz is közel lehetnek."

A ház azért is van jó helyen, mert a divattervezőként dolgozó Victoria stúdiója éppen a közelben található. Az még ugyanakkor nem dőlt el, hogy David hol folytatja játékospályafutását, de az biztos, hogy rengeteg ajánlata van. Nem csodálkoznánk, ha egy londoni csapat lenne a befutó...

Amúgy a házat még tavaly nézte ki maguknak Victoria, meglehetősen hosszú vadászat után.

A család már készen áll a hazatérésre (forrás: Daily Mail)
A család már készen áll a hazatérésre (forrás: Daily Mail)

 

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
8 órája

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
15 órája

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
16 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
17 órája

Fucsovics Márton az első fordulóban búcsúzott a londoni tenisztornától

Tenisz
2026.06.16. 14:25

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24
Ezek is érdekelhetik