
Kim Sears és Andy Murray (Fotó: Daily Mail)
Andy Murray történelmi wimbledoni tornagyőzelme, a 77 éve brit kezeket nem látott trófea átvétele és a kötelező körök lefutása után repülőre ült, hogy gyönyörű barátnője, Kim Sears társaságában a Bahama-szigeteken pihenje ki karrierje második Grand Slam-sikerét. A vérével azonban nem bírt, a lélegzetelállító, egzotikus környezetben sem szabadult az ütőktől, mindeközben a legyőzött Novak Djokovic szülőhazájában, Szerbiában traktorozott.
Utazása előtt Murray Twitterén ezt írta: „Pihentető öt nap vár rám, mielőtt visszatérek az edzésekhez. A rengeteg evésen kívül nagyon mást nem fogok csinálni.”
Ennek ellenére azért csak ütőt ragadott a skót, és Kimmel párban ütögetett párat a strandon, miközben vészesen fehér testét tette ki az UV-sugárzás veszélyeinek. Reméljük nem égett oda, mint Nadal és Federer Wimbledonban.




Így pihent a győztes, de hogy vezette le az elvesztett finálé okozta feszültséget az aktuális világelső, Novak Djokovic? A szerb szülőhazájába látogatott, ahol egy piros traktoron ülve látták utoljára, és a képek tanulsága szerint kiválóan szórakozott.

Legfrissebb hírek

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Szetthátrányból megnyert meccsel kezdett Párizsban Djokovics
Tenisz
2026.05.24. 23:31

Carlos Alcaraz nem indul Wimbledonban sem – hivatalos
Tenisz
2026.05.19. 17:31
Ezek is érdekelhetik



