Australian Open: szerdára kerültek át a magyar hölgyek mérkőzései
A korábban kiadott programtól eltérően nem kedden, hanem szerdán kezd Szávay Ágnes és Czink Melinda Melbourne-ben, az ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon.
Az év első Grand Slam-tornájának honlapja szerint Szávay (37. a világranglistán) a 13-as pályán játszott volna a kanadai Stéphanie Dubois-val (103.), Czink (38.) pedig a 18-ason a svájci Stefanie Vögelével (74.) kedden az ötödik párban, de a szervezők módosították a programot, így mindkét összecsapás átkerült szerdára.
Akkor viszont a két magyar az első mérkőzésen lép pályára a 21-es, illetve a 4-es pályán, közép-európai idő szerint hajnali 1 órakor.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



