Pete Sampras, minden idők egyik legjobb férfi teniszezője bejelentette, hogy pályafutása során megnyert trófeái nagy részét ismeretlen tettesek ellopták egy Los Angeles-i raktárból.
A Los Angeles Times úgy tudja, hogy Sampras 14 Grand Slam-serlege közül mindössze egyet tulajdonítottak el a tolvajok, de zsákmányuk így is jelentős: magukkal vitték az amerikai klasszis trófeagyűjteményének túlnyomó részét.
Sampras – aki 2003-ban vonult vissza – elmondta, hogy azért érintik érzékenyen a történtek, mert szerette volna megmutatni serlegeit és egyéb elismeréseit a gyermekeinek. „Olyan érzés, mintha elvették volna tőlem a teniszpályafutásom egy részét" – nyilatkozta a korábbi klasszis.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


