Az amerikai nemzetközi teniszbajnokság után visszavonul Andy Roddick – a játékos meglepő elhatározását csütörtökön jelentette be Flushing Meadowsban. A 2003-as US Open-bajnok – aki Wimbledonban is három alkalommal játszott döntőt – épp 30. születésnapján hozta nyilvánosságra döntését.
Roddick még versenyben van a tornán: 20. kiemeltként péntek este az Arthur Ashe Stadionban csap össze az ausztrálok feltörekvő tehetségével, Bernard Tomiccsal.
Nem Roddick lesz az első búcsúzó az idei US Openen, hiszen Kim Clijsters – korábbi bejelentésével egybevágóan – a Laura Robson elleni vesztes összecsapáson játszott utoljára a profi teniszezők között.
Nem Roddick lesz az első búcsúzó az idei US Openen, hiszen Kim Clijsters – korábbi bejelentésével egybevágóan – a Laura Robson elleni vesztes összecsapáson játszott utoljára a profi teniszezők között.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


