Babos Tímea párosban 6:3, 7:5-re nyert a luxemburgi Mandy Minella oldalán a bogotái salakpályás tenisztorna negyeddöntőjében a spanyol Ines Ferrer Suárez, Arantxa Parra Santonja kettős ellen.
Babos Tímea egyesben már nincs versenyben, a szerdai 2. fordulóban éppen Minellától kapott ki két játszmában. A párosok elődöntőjében a Jelena Jankovics, Alekszandra Krunics–Julia Cohen, Tatjana Malek mérkőzés győztesével találkoznak Babosék.
„Jó meccsen vagyunk túl Mandyvel! Jól játszottunk együtt, azt hiszem jó csapatot alkotunk. Nekem is fontos, hogy minél több meccset játszhassak, hiszen a versenyszituáció mindig más, mint egy edzés. Ráadásul a páros szokott dobni is a játékomon” – nyilatkozta Babos a mérkőzésről.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


