Tenisz: három nagy trófea után Murray szakított Lendllel
Andy Murray, a britek első számú teniszezője elküldte edzőjét, Ivan Lendlt. A trénerrel eltöltött elmúlt két évben a játékos olimpiai bajnoki címet, Wimbledont és US Opent nyert.
„Nagyon hálás vagyok Ivannak a kemény munkájáért. Sokat tanultunk együtt, mint egy csapat, ezt mindketten hasznosíthatjuk a jövőben” – nyilatkozta Andy Murray.Andy Murray.
„Fantasztikus volt Andyvel együtt dolgozni, nagyon jó srác. Most, hogy több trófeát nyert és elérte célját a segítségemmel, itt az ideje, hogy más projektekre koncentráljak. Szeretnék több tornán játszani, mert nagyon élvezem még mindig a teniszt. Mindig Andy mögött fogok állni, és további sikereket kívánok neki!” – mondta Ivan Lendl.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



