Davis-kupa: a női kapitány spanyol keretet hirdetett
Keretet hirdetett a spanyol Davis-kupa-válogatott új szövetségi kapitánya, a játékosként GS-t nyerő (1994, Wimbledon), kétszeres GS-döntős, éveken át a szűk női elithez tartozó Conchita Martínez az Oroszország elleni találkozóra.
A 43 éves egykori kiválóság David Ferrer, Pablo Andújar, Daniel Gimeno-Traver, Marc López és David Marrero játékára számít. A mai sajtótájékoztatón elmondta, hogy Rafael Nadalt is hívta, az egykori világelsőtől azonban nemleges választ kapott. Ettől függetlenül bízik abban, hogy legközelebb már elvállalja a szereplést.
A július 17–19-i összecsapást az euró-afrikai zóna 2. fordulójában rendezik meg, a spanyolok első kiemeltként még nem játszottak, az oroszok az előző körben 4:1-re verték meg Dániát.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



