US Open: drón esett a lelátóra, félbeszakadt a meccs – videó

2015.09.04. 09:58
Egy kisebb drón esett a lelátóra a helyi idő szerint csütörtökön este játszott Flavia Pennetta–Monica Niculescu mérkőzés alatt az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon.

A rendőrség félbeszakította a találkozót, noha a valószínűleg távolból irányított szerkezet olyan helyre zuhant, ahol nem ültek nézők, és nem sérült meg senki.

Az olasz és a román játékos is megijedt, de később folytatták és be is fejezték második fordulós párharcukat – Pennetta nyert 6:1, 6:4-re.

A New York-i Grand Slam-torna szervezői hivatalosan azt közölték, hogy az incidens helyi idő szerint 20.27 órakor történt, nem sérült meg senki, a rendőrség nyomoz az ügyben.

Az eset a Louis Armstrong Stadionban történt, ez a második legnagyobb pálya Flushing Meadowsban, körülbelül tízezer férőhelyes.

Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség

Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
2026.06.23. 18:58

Marozsán, Udvardy, Bondár és Gálfi is rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
2026.06.22. 09:54

Pegula döntő játszmában legyőzte Szabalenkát a berlini elődöntőben

Tenisz
2026.06.20. 17:41

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti

Tenisz
2026.06.19. 20:01

A mexikói hadsereg lelőtte a dél-koreai válogatott után kémkedő drónt

Foci vb 2026
2026.06.19. 13:07

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán

Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik