Egy kisebb drón esett a lelátóra a helyi idő szerint csütörtökön este játszott Flavia Pennetta–Monica Niculescu mérkőzés alatt az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon.
A rendőrség félbeszakította a találkozót, noha a valószínűleg távolból irányított szerkezet olyan helyre zuhant, ahol nem ültek nézők, és nem sérült meg senki.
Az olasz és a román játékos is megijedt, de később folytatták és be is fejezték második fordulós párharcukat – Pennetta nyert 6:1, 6:4-re.
A New York-i Grand Slam-torna szervezői hivatalosan azt közölték, hogy az incidens helyi idő szerint 20.27 órakor történt, nem sérült meg senki, a rendőrség nyomoz az ügyben.
Az eset a Louis Armstrong Stadionban történt, ez a második legnagyobb pálya Flushing Meadowsban, körülbelül tízezer férőhelyes.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


