WTA-vb: Radwanska 500. sikere, Sarapova továbbjutott
Agnieszka Radwanska két szettben legyőzte Simona Halepet a Szingapúrban zajló WTA-világbajnokságon, ezzel életben tartotta továbbjutási reményeit.
Az utolsó kör előtt még mind a négy versenyzőnek volt továbbjutási esélye. A tornát két vereséggel kezdő Radwanska ezúttal összekapta magát, és egy szoros, valamint egy sima szettben legyőzte Simona Halepet.
A lengyel játékos így még mindig továbbjuthat, de ezzel az eredménnyel az biztossá vált, hogy Marija Sarapova ott lesz az elődöntőben, míg Simona Halep már nem juthat tovább. Radwanska egyébként pályafutása 500. győzelmét aratta.
Később Marija Sarapova és Flavia Pennetta csap össze ebben a csoportban.
WTA-VB, SZINGAPÚR
Vörös csoport, 3. forduló
A. Radwanska (lengyel, 5.)–Halep (román, 1.) 7:6, 6:1
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



