Fed-kupa: Bukta és Stollár megszerezte az ötödik helyet
A magyar női teniszválogatott 2–0-ra legyőzte a letteket, így az ötödik helyen zárt a Fed-kupa euro-afrikai zónájának I-es csoportjában.
A lettek ellen Bukta Ágnes és Stollár Fanny kapott lehetőséget, és mindkét fiatal élt is vele. Bukta kettő, Stollár három szettben nyert.
A lettek ellen Bukta Ágnes és Stollár Fanny kapott lehetőséget, és mindkét fiatal élt is vele. Bukta kettő, Stollár három szettben nyert.
FED-KUPA, EURO-AFRIKAI ZÓNA I. CSOPORT (TALLINN, KEMÉNY PÁLYA)
AZ 5. HELYÉRT
MAGYARORSZÁG–LETTORSZÁG 2–0
Bukta Ágnes–Daniela Vismane 6:2, 6:3
Stollár Fanny–Diana Marcinkevica 6:2, 4:6, 6:3
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



