Tenisz: Babosék visszaléptek a páros mérkőzéstől
A Babos Tímea, Darja Kaszatkina magyar, orosz duó visszalépett a dohai női tenisztorna páros versenyétől.
Babosék ellenfele a kazah Jaroszlava Svedova és az ukrán Olha Szavcsuk lett volna az első fordulóban. Kaszatkina csütörtökön egyesben legyőzte a világranglista 2. helyén álló Angelique Kerbert, majd néhány órával később már Monica Puig ellen játszott. Késő délutánig két szettet fejezett be Kaszatkina. Ezután várt volna még rá a páros meccs – olvasható a babostimea.hu-n.
A visszalépés hátterében Kaszatkina hosszú napja mellett Babos jobb bokájának fájdalma is áll.
A visszalépés hátterében Kaszatkina hosszú napja mellett Babos jobb bokájának fájdalma is áll.
A magyar játékos legközelebb a jövő heti budapesti Hungarian Ladies Openen lép pályára, párosban a cseh Lucie Safárová oldalán indul majd.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



