Tenisz: Bukta Ágnes kiesett a budapesti torna első körében
Bukta Ágnes a nyitó körben búcsúzott a 100 ezer dollár (28 millió forint) összdíjazású budapesti női salakpályás tenisztornán.
A világranglistán 342., szabadkártyával induló játékos – a nyitó nap egyetlen magyarja – a román Alexandra Cadantutól (172.) kapott ki hétfőn 6:1, 6:2-re a kamaraerdei Sport11 központban.
A 32-es főtáblán alanyi jogon szerepel a világranglistán 140. Gálfi Dalma és a 205. Stollár Fanny, szabadkártyával pedig – Bukta mellett – Udvardy Panna (499.) indult.
Az első 100-ból ott van a verseny mezőnyében az amerikai Christina McHale (60.), a román Irina Camelia Begu (64.), a kínai Cseng Szaj-szaj (71.) és a szlovák Jana Cepelová (91.).
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



