Tenisz: Piros Zsombor és Bondár Anna nyerte a ob-t

MTI MTIMTI MTI
2017.10.01. 17:21
Piros Zsombor és Bondár Anna nyerte meg vasárnap a Székesfehérváron rendezett tenisz országos bajnokságot.

A magyar szövetség tájékoztatása szerint az idei Australian Open junior versenyén győztes Piros 6:2, 7:6, 5:7, 6:2-re legyőzte a tavaly is döntős Valkusz Mátét. A 17 éves bajnok tavaly a fedett pályás ob-n diadalmaskodott.

A nőknél a 20 éves Bondár a fináléban 5:7, 6:2, 6:3-ra verte meg a négyszeres bajnok Bukta Ágnest, az MTK játékosa első trófeáját szerezte meg. A két döntős előzőleg szettet sem vesztett az ob-n.

Legfrissebb hírek

Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar teniszcsatából Eastbourne-ben

Tenisz
2026.06.23. 16:52

Wimbledon: Piros Zsombor nyert a selejtezőben

Tenisz
2026.06.22. 13:20

Nem bírt a harmadik kiemelttel, Bondár Anna búcsúzott Nottinghamben

Tenisz
2026.06.15. 16:05

Bondár és Gálfi javított, Udvardy és Fucsovics rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
2026.06.15. 10:14

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben

Tenisz
2026.06.14. 16:06

Bondár Anna továbbjutott a nottinghami selejtező első fordulójából

Tenisz
2026.06.13. 13:52

Tenisz: húsz százalékkal nőnek a pénzdíjak Wimbledonban

Tenisz
2026.06.11. 14:30

A Grand Slam-tornákon tudnak pénzt keresni

Tenisz
2026.05.28. 08:31
Ezek is érdekelhetik