Tenisz: Piros Zsombor és Bondár Anna nyerte a ob-t
Piros Zsombor és Bondár Anna nyerte meg vasárnap a Székesfehérváron rendezett tenisz országos bajnokságot.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint az idei Australian Open junior versenyén győztes Piros 6:2, 7:6, 5:7, 6:2-re legyőzte a tavaly is döntős Valkusz Mátét. A 17 éves bajnok tavaly a fedett pályás ob-n diadalmaskodott.
A nőknél a 20 éves Bondár a fináléban 5:7, 6:2, 6:3-ra verte meg a négyszeres bajnok Bukta Ágnest, az MTK játékosa első trófeáját szerezte meg. A két döntős előzőleg szettet sem vesztett az ob-n.
Legfrissebb hírek

Wimbledon: Piros Zsombor nyert a selejtezőben
Tenisz
2026.06.22. 13:20

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben
Tenisz
2026.06.14. 16:06

Tenisz: húsz százalékkal nőnek a pénzdíjak Wimbledonban
Tenisz
2026.06.11. 14:30

A Grand Slam-tornákon tudnak pénzt keresni
Tenisz
2026.05.28. 08:31
Ezek is érdekelhetik




