Tenisz: Bukarest díszpolgára lett a világelső Simona Halep
Bukarest díszpolgára lett Simona Halep, a női tenisz-világranglista éllovasa. A WTA honlapja szerint a 26 éves román játékos Gabriela Firea polgármestertől vette át a kitüntetést az Excelsior Színházban.
„Amikor tíz éve először jöttem Bukarestbe, konstancai születésűként idegen volt nekem. Mostanra már az otthonomnak nevezhetem” – jelentette ki az ünnepségen Halep, aki hétfőn a dán Caroline Wozniackitól vette vissza a WTA-rangsor első helyét négy hét után.„Amikor tíz éve először jöttem Bukarestbe, konstancai születésűként idegen volt nekem. Mostanra már az otthonomnak nevezhetem” – jelentette ki az ünnepségen Halep, aki hétfőn a dán Caroline Wozniackitól vette vissza a WTA-rangsor első helyét négy hét után.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



