Tenisz: Noszály Sándor újra játszott, új lábakat kért
Noszály Sándor még mindig aktív. Jó, nem űzi olyan magas szinten a teniszt, mint 20 évvel ezelőtt, de azért így is feljutott a BOK-csarnokban zajló fedett pályás országos bajnokság főtáblájára.
A 45 éves játékos humora és kommentjei a régiek, az adogatásai kiválóak, de azért a sebessége jócskán megkopott – a körítés végképp szokatlan, hiszen olyan versenyen szerepelt, amin csak sétálóbíró van, nincsenek labdaszedők, a játékosok maguk számolják az eredményt.
Zeljenka Martin már túl nagy falatnak bizonyult, a „Nagy Ő” 6:7, 6:4, 6:4-es vereséget szenvedett – de így is emlékezetes volt a produkciója, motiváltsága pedig lenyűgöző.
A mérkőzés után csak ennyit írt Facebookon nevető hangulatjellel: „Új lábakra van szükségem!”
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



