Tenisz: Halep az első résztvevője a WTA-vb-nek
A világranglista-vezető Simona Halep jutott ki elsőként a női teniszezők szezonzáró WTA-világbajnokságára.
A román játékos azzal biztosította helyét a nyolcfős szingapúri szupertornán, hogy vasárnap diadalmaskodott a montreali kemény pályás versenyen. Ő az egyetlen, aki mind az öt alkalommal kvalifikálta magát a vb-re azóta, hogy annak a távol-keleti városállam ad otthont. A viadal 2019-től tíz évre Sencsenbe költözik.
Az idén három tornán – köztük a Roland Garroson – győztes Halep még sosem nyerte meg a hétmillió dollár összdíjazású WTA-világbajnokságot.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



