Tenisz: Stollár Fanny a 2. fordulóban kiesett Palermóban

Stollár Fanny a 2. fordulóban kiesett Palermóban (Fotó: Koncz György)
Stollár Fanny két szettben (6:1, 6:3) kikapott a spanyol Paula Badosától a palermói salakpályás tenisztorna második fordulójában.
Stollár Fanny a 224. a világranglistán, míg spanyol ellenfele a 119. helyen áll. Badosa kezdte jobban a mérkőzést, Stollár az első két adogatását egyaránt elveszítette, az első szett pedig 31 perc alatt 6:1-gyel Badosáé lett.
A második játszma elejére Stollár érezhetően összeszedte magát, sokkal koncentráltabban játszott, a felek 4:3-ig fej fej mellett haladtak, ekkor viszont megtört a sorozat, Stollárt brékelte Badosa, aki aztán 6:3-mal behúzta a második szettet, egyúttal a mérkőzést.
WTA-TORNA, PALERMO (250 000 dollár, salak)
EGYES, 2. FORDULÓ (a 8 közé jutásért)
Badosa (spanyol)–Stollár Fanny (magyar) 6:1, 6:3
Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék kikaptak az elődöntőben
Tenisz
2026.06.26. 15:20

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe
Tenisz
2026.06.24. 18:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik


