WTA-vb: Oszaka vállsérülés miatt visszalépett
A világranglistán harmadik Oszaka Naomi vállsérülés miatt visszalépett a Sencsenben zajló női tenisz-világbajnokságtól.
A 22 éves japán játékos kedden az ausztrál Ashleigh Bartyval csapott volna össze a Piros csoport második fordulójában, ám jelezte, nem tud kiállni a világelső ellen.
„Csalódott vagyok, nem így akartam befejezni ezt a tornát és az idényt sem. Remélem, mihamarabb meggyógyulok, és jövőre visszatérhetek a vébére” – jelentette ki a kétszeres Grand Slam-bajnok, aki vasárnap a nyolcfős szupertorna nyitó körében három szettben legyőzte a cseh Petra Kvitovát.
Oszaka helyére a tartaléknak nevezett holland Kiki Bertens ugrik be.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



